.

.

1PCS Случаен Симпатична Желе Океанот Лигите Кал Моделирање Деца Интелигентни Plasticine Магија Риба Playdough Lizun Подарок Деца Играчки

1PCS Случаен Симпатична Желе Океанот Лигите Кал Моделирање Деца Интелигентни Plasticine Магија Риба Playdough

DEN 168.00 DEN 210.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тип : Handgum, обоени глина, playdough,плескавици, лигите Боја : Случајни боја, Големина : 5. Повратни информации политика >1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western union, Money gram и други како што е подолу. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по систем проверена на вашата исплата. Плаќање >1.Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност cumtomer услуга неверојатно. Испратете ја на САД од страна на Epacket за цел повеќе од (1-2 недели ),од страна на Кина Пост мал пакет под ДОЛАРИ 5. Испрати до Русија,Белорусија,Литванија,Латвија,Украина со Пост Финска обично и тоа е за 30 дена .17" Пакет : 1 компјутер случаен Боја на Издувам лигите Забелешка : Бидејќи долго патување и лигите апсорбира вода, па кога ќе примите тоа можеби малку сув, немојте да се грижите за тоа, тоа не ќе се исуши, освен ако не додадете мала количина на вода. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!. Пред да се испрати назад на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати& размена на настава.Плаќањето мора да се расчисти во рок од 20 дена по orderd, во спротивно ќе биде затворена од страна на системот . Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
Aree-ii
Број На Модел На:
Z141
Пол:
Унисекс
Тип:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 6 години
Класификација:
Храна
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
Глина

Избор на купувачот