.

.

Frap Мулти-боја Силика Гел Носот која Било Насока Кујна Тапа Ладна и Топла Вода Миксер grifo cocina Бела Спреј бои F4034

Frap Мулти-боја Силика Гел Носот која Било Насока Кујна Тапа Ладна и Топла Вода Миксер grifo cocina Бела Спреј

DEN 1729.00 DEN 3144.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Таму сме 6 различни бои на spout на располагање.
-Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
-Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.
Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.00 /set US $ 144.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
-Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Гаранција :
-1 години производство гаранција ;
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. Ние може да ви понуди некои попуст.
Pls ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1/2".00 /set
Дополнителни 5 бои се справи со капак е подарок. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година . Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме.
-Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.

Главните својства

Бренд Име:
FRAP
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
F4034
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
Yes
Инсталација Тип:
дек монтирани
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Хром
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
ЈО
Површински Третман:
спреј бои
Тело Материјал:
Дувачкиот
Носот материјал:
Силика гел+Нерѓосувачки челик
Боја На Каросеријата:
Бела С
Име на производ:
Кујна
Носот Боја:
Сино Зелена Розова Црно Бела Виолетова
Продажба:
Содржи Додатоци
се справи со боја:
Сино Зелена Розова Црно Бела Виолетова
Ротација:
Вртливата 360 Степени
Кујнски Мијалник Чешми :
Кујна Чешми
robinet кујна :
robinet кујна

Избор на купувачот