.

.

55cm Кукла Силикони Раѓа Lifelike Симулација рачно изработени Реални Бебе Девојки Принцеза Кукли Винил Bebe Раѓа Бебиња Играчки Boenca

55cm Кукла Силикони Раѓа Lifelike Симулација рачно изработени Реални Бебе Девојки Принцеза Кукли Винил Bebe Раѓа

DEN 3936.00 DEN 4799.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


55cm Кукла Силикони Раѓа Lifelike Симулација рачно изработени Реални Бебе Девојки Принцеза Кукли Винил Bebe Раѓа Бебиња Играчки Boenca
Опис на производот Големина : За 52-55cm од глава до пети, не може да биде мала разлика зависи мерење метод. кукла може да се носат 0-3М вистински бебе облека, можете да се облекуваат неа на вашиот сопствен ќе Структура : На главата и 3/4 екстремитети увезени се меки силиконски производство, телото е памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седи или лежи; не стои, не може да се зборува; платно кукла тело не може да се влезе во вода Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, не може да трепка за Коса : Увезени коса, рака импланти и може да се freshen Примена : деца роденденски подарок, деца да си играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубителите на Она што е кутија : кукла со облека + магнет брадавица

Главните својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
Мека,Образовни,DIY Играчка,Модел
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Винил
Форма:
1/3
Број На Модел На:
BJ170622
Предупредување:
NO
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
55cm
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Тема:
Професии
Професии:
Принцезата
Батеријата:
NO
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Избор на купувачот