.

.

Headwear Hairpin Кинески Античкиот Костим рачно изработени Накит Метал Headdress за KURHN OB27 Bjd Кукла Додатоци Т-001-012

Headwear Hairpin Кинески Античкиот Костим рачно изработени Накит Метал Headdress за KURHN OB27 Bjd Кукла Додатоци

DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


1.Цената е само headwear, не вклучуваат кукли .
2. Овој накит се чиста рачно изработени, тоа е ракотворби, само за KURHN кукли,OB27 кукли и 1/6 тело Bjd кукли.Човековите не може да се носат.
3.Tthe материјали се метални листови хартија, пластика, стакло итн.,не е вистински злато или сребро.
1069756094371039 Препорачуваме US $ 78.90 /парче US $ 42.50 /пар US $ 14.90 /парче US $ 13.95 /парче US $ 28.80 /парче US $ 21.95 /парче US $ 25.90 /парче US $ 18.80 /дузина

Главните својства

Големина:
only the Jewellery
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Накит
Пол:
Девојки
Бренд Име:
BOMELON
Материјал:
Метал
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Етнички
Димензии:
Мини
Број На Модел На:
Headwear
Тип:
Додатоци
за кукла:
kurhn кукла ,OB27 кукла,1/6 BJD кукла

Избор на купувачот