.

.

Миленичиња Куче Снабдување Играчки Мека Руно Кокошка Нога Interective Квичат Звук Куче Играчки За Надворешна Обука 30Z

Миленичиња Куче Снабдување Играчки Мека Руно Кокошка Нога Interective Квичат Звук Куче Играчки За Надворешна

DEN 76.00 DEN 107.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.5 см
Може да звучи, за да го привлечат вниманието на кучиња
Пакет Содржина :
1 PC Милениче Играчка

1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
2.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас .
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Прашање : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.
Функција :
Материјал : кадифе
Должина : околу 20cm
Ширина : околу 6.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена.

Главните својства

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
IDEPET
Играчки Тип:
Квичат Играчки

Избор на купувачот