.

.

Sunjolly Луксузни Дијамант Случај Кристал Bling Покрие Кристал diamante fundas coque за LG G5 G4 G3 V10 K10 K7 K4 E980

Sunjolly Луксузни Дијамант Случај Кристал Bling Покрие Кристал diamante fundas coque за LG G5 G4 G3 V10 K10 K7

DEN 444.48

Износ
Во форма достапна за нарачката


Луксузна 3 D Боја Дијамант Телефон Случај Кристал Bling Покрие Тешко Назад Компатибилен Модел : за LG G5, за LG G4, за LG G3, за LG V10, на LG K10, за LG K7, за LG K4, за LG E980, Функција : *100% Сосема нов и Висок Квалитет *Направен од високо-квалитетни Материјали. *Моден дизајн,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. *Го заштити вашиот од прашина,гребење и шок. *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. *Овој случај е многу луксуз и убава, Совршен За Сегашната На Вашиот телефон

Главните својства

Материјал:
за LG G5, за LG G4, за LG G3, за LG V10, на LG K10, за LG K7, за LG K4, за LG E980
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Трендафил
Бренд Име:
sunjolly
Тип:
кристал случај
дизајн:
Jewelled
Компатибилен Модел:
за LG G5 Телефон Случај
Стил:
Луксуз, Bling
Функција:
Боја дијамант, Тешко Назад
погоден:
Жена Случај, девојка случај, подарок
Видови:
Дијамант Школка, Уво Случај , Кристал Телефон Случај
Alises:
fundas, carcasa, capa, coque, став
Пакет:
со OPP вреќа
превозот:
Бесплатен превозот
боја:
Црвена, Сина, Роза, Зелен

Избор на купувачот