.

.

Трговија на големо Хијалуронска Киселина Златно Око Маска Против Стареење Против Брчки Полжав Суштината око mssage печ 1 пар

Трговија на големо Хијалуронска Киселина Златно Око Маска Против Стареење Против Брчки Полжав Суштината око mssage

DEN 23.00 DEN 27.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов и висок квалитет! Карактеристики : Анти-навремено. Refirming око торби. Спречи & Усоврши Процесот На Стареење. Моќно го отстранува подпухналост. Збогатен со moisturizers. Моќни се намалува темните кругови. Длабоко навлажнувачки и навремено мазнење. Кристал Колаген Око Маска е збогатен колаген утврдените маска. Тоа длабоко хидрати, тонови и рафинира порите на кожата. Го стимулира производството на колаген за поцврста повеќе младешки лицето контури и ја зголемува еластичноста на кожата. Инструкции : 1.Пред примената на овој око маска лист, очисти го лицето со топла вода. 2.Земете око маска од пакет, кора исклучување пластични лагер и се применуваат секоја маска рамномерно под твоите очи, нежно се изедначи на маски за да се обезбеди добар контакт со кожата. 3.Стандард времетраењето за носењето на маска е 15 до 20 минути 4.Нежно кора маски од лицето, ги исклучи било остатоци со влажна крпа. Се ослободите од маските одговорно по употребата, не ре-употреба маска. Ќе се чувствувате вашата кожа повеќе влага и мазна по употреба. Забелешка : За надворешна употреба само, избегнувајте контакт со очите, не се применуваат за да се скршени или воспалена кожа. Да се чува вон дофат на деца Пакет се Вклучуваат : 1 Пар *Мед Кристал Колаген Око Маска Лист трговија на Големо Хијалуронска Киселина Златно Око Маска Против Стареење Против Брчки Полжав Суштината око mssage печ 1 пар

Главните својства

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареење,Анти-Подпухналост,Темно Круг,Белење
Број На Модел На:
YM-01
НЕТО-WT.:
1 Пакет/2Pcs
Пол:
Женски
Состојка:
колаген, протеин

Избор на купувачот