.

.

Maidy Нови Panty Жените Чипка Кратко 2018 Лак долна облека Девојчиња Гаќи Памук Дами Комбинација Bragas Плус Големина S M L XL #3185

Maidy Нови Panty Жените Чипка Кратко 2018 Лак долна облека Девојчиња Гаќи Памук Дами Комбинација Bragas Плус

DEN 429.00 DEN 612.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


големина избор ГОЛЕМИНА Плочка половината големина (периметар) се Протега појас големина (периметар) Хип S 60 CM 94 CM 85-92 CM М 64 CM 106 CM 92-100 CM L 66 CM 110 CM 100-105 CM XL 76 CM 120 CM 106-113 CM
Се мери на различни начини, и со прирачникот за мерење,
доколку имате од 1-3 см грешка,Тие се разумни.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
maidy
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Крпеница
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Лак
Материјал Состав:
90%Spandex 10%Полиестер
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
3185
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените

Избор на купувачот