.

.

CNC 33mm Столб Универзална Верзија Клип Ons Handlebar се справи со бар Вилушка Цевка За ХОНДА KAWASAKI SUZUKI ЈАМАХА

CNC 33mm Столб Универзална Верзија Клип Ons Handlebar се справи со бар Вилушка Цевка За ХОНДА KAWASAKI SUZUKI

DEN 1439.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате.
Состојба : 100% сосема нов
Количина : 1 пар
Бар Lenght : 29. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем.5 cm
Се справи со Бар : Големина : 22mm & 7/8 инчи
Боја : Прикажува како picture Material : Висок quanlity палка алуминиум CNC отстранлив handlebars
Оваа компонента вклучува и јаки, 2 handlebar цевки со Delrin пластични завршува, како и високо-затегнувачка цврстина сврзувачки елементи
Ергономски дизајн осветлување непотребно губење на олеснува замор и неудобност со создавање на идеална позиција јава
На handlebar цевки мора 7 степен агли на барови поддршка на широк спектар на вредноста на вашиот fitment што обичај ширина сакаш
Едноставно заменете ја handlebar цевка наместо на целата clip-за во случај на несреќа штета
Лесна инсталација, Без Инсталација Настава вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби.

Главните својства

Тип На Објект:
Костец
Објектот Тежина:
800g
Објектот Висина:
2.2cm
Материјал Тип:
T6 6061 Алуминиум
Бренд Име:
stenzhorn
Име На Модел:
33mm столб клип-ons
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Должина:
29.5cm

Избор на купувачот