.

.

Отворено Жени Мажи Најлон Црна Ultralight Ранец Фудбал, Кошарка Торба String Drawstring Лов Пешачење Салата Спортски Торби

Отворено Жени Мажи Најлон Црна Ultralight Ранец Фудбал, Кошарка Торба String Drawstring Лов Пешачење Салата Спортски

DEN 497.00 DEN 753.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Напомена : торба на голема големина може да се стави во еден backetball и еден пар кошарка чевли,мала големина не може да се стави во кошарка .мал-може да се стави во некои Дресови или Литургија и така натаму.

Главните својства

Изведени Серија:
Перница/Перница
Тип:
Други
Бренд Име:
SANKEXING
Кошаркарски Тим:
Источна Кошаркарски Тим
Почеток/Подалеку:
Далеку

Избор на купувачот