.

.

CC&BYX Цвеќиња Шноли Tiaras Со Пердув За Жена Свадба Партија Невести Коса Додатоци Barrettes Мода Накит Рамки 8430

CC&BYX Цвеќиња Шноли Tiaras Со Пердув За Жена Свадба Партија Невести Коса Додатоци Barrettes Мода Накит Рамки

DEN 396.00 DEN 719.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
CC&BYX Цвеќиња Шноли Tiaras Со Пердув За Жена Свадба Партија Невести Коса Додатоци Barrettes Мода Накит Рамки 8430
Информација за производот :
Свадба коса додатоци за жени
Шноли Свадба Додаток
Повод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа
100% рачно изработени

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Шноли
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Тип:
Шноли
Бренд Име:
CC&BYX
Обликот:
Цвет
Шноли:
Пердув
свадба коса додатоци:
Невестата
Цвеќиња:
Barrettes
накит:
Tiaras

Избор на купувачот