.

.

Нови Пристигнување црна имитација Sinamay Fascinators Домот Дами пердув Флорални Шапка headbands Свадба Партија Дерби Коса Додатоци

Нови Пристигнување црна имитација Sinamay Fascinators Домот Дами пердув Флорални Шапка headbands Свадба Партија

DEN 729.00 DEN 767.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување црна имитација Sinamay Fascinators Домот Дами пердув Флорални Шапка headbands Свадба Партија Дерби Коса Додатоци ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас Достапни боја : бела,беж,сива,црна,розова,црвена,marron, топла розова,жолта,праска,емералд зелена,тиркизна,светло сино,сино море,кралска сина. големина : Прибл 20cm

Главните својства

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Пердув
Број На Модел На:
SYF172
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 20cm
боја:
15 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
Headbands

Избор на купувачот