.

.

400pcs Водител на Лак за Коса Клипови Крем Barrettes Бесплатен Превозот

400pcs Водител на Лак за Коса Клипови Крем Barrettes Бесплатен Превозот

DEN 7570.00 DEN 7968.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата.5 см
Лак Големина : како слика покажа
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации . Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Објектот спецификите
400pcs Водител на Лак за Коса Клипови Крем Barrettes Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Клипови : 3. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Новина
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV140886

Избор на купувачот