.

.

Голем Голема Огромен 8 Меки Свиленкаста Коса, Лак Клип Лолита Партија Прекумерно Рачно Изработени Девојка Француски Barrette Стил На Косата Клипови

Голем Голема Огромен 8 Меки Свиленкаста Коса, Лак Клип Лолита Партија Прекумерно Рачно Изработени Девојка Француски

DEN 135.00 DEN 150.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големите 8" големината на овие радосна barrettes сигурно ќе ги импресионира вас! ВИСОК КВАЛИТЕТ GROSGRAIN ПАНДЕЛКИ : Заборави на сите за лошо направени лента лакови и доверба, на вашата коса само со најдобрите Мека Свилен лента квалитет. Можете да остатокот увери дека тие нема да го лизгачот или се лизга од вашата коса, без оглед на тоа колку е тешко да се танцување или како дебели или тенки вашата коса е.На рачно изработени коса лакови мерка 8 инчи, кој е направен на 3 инчи Висок Квалитет grosgrain лента. ОДГОВАРА на БИЛО какви ОБЛЕКА КОСА КЛИПОВИ СО ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Една од најголемите работи во врска со овие лента за коса клипови покрај квалитетот grosgrain ткаенина и еластични алигатор клип, е фактот дека можете да ги носи со било облека што сакате. Само во случај имате било какви прашања поврзани со нашите производи се чувствуваат слободни да го врати тоа и да добиете вашите пари назад.Во врска со Производот КРАЈНАТА ГУБЕЊЕ на БУТИК ЛАК СЕТ : Ако сте во потрага за големи и шарени начини да си игра со вашата коса стил, без да се оди на фризер е цело време, тогаш добивме ви покриени. Тоа е една sundress или костим за капење, baggy фармерки или слабеење хулахопки, сандали, флип апостолки или ѕиркаат прсти? Сте го името и тие ќе одговараат на сите ваши тимови. Изберете меѓу нашите прекрасни бои и место онаа на вашите губат косата или конска опашка убаво и лесно. Тие се цврсто топла лепак во прилог, така што за да ви нуди голема удобност и стабилност додека го носи.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
CELLOT
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
15022
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Материјал:
Chiffon
Тип:
Barrettes
Одделот За Името:
Возрасни

Избор на купувачот