.

.

Бренд 6 бои Европската Голем Цвет Пердув Мрежа Свадба Шапка Жените Девојка за Гроздобер Sinamay Fascinators Hairband Фустан Headpiece

Бренд 6 бои Европската Голем Цвет Пердув Мрежа Свадба Шапка Жените Девојка за Гроздобер Sinamay Fascinators Hairband

DEN 1871.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Жените Голем Цвет Пердув Свадба Шапка 6 Бои Шармантна Девојка Sinamay Fascinators Дизајн со Посебни Форма Мода Headpiece
Pls забелешка :
Кафе боја е достапен, драг пријател, можете да поставите цел на други бои и ни остави порака за кафе, ние ќе се организираме за вас побрзо

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Полиестер
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Queenestar
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
2016 година
Шаблон Тип:
Животните
Подарок за:
Жена/Девојки
Пакет:
opp/ поштенско сандаче
боја:
како Слика
MOQ:
1 buc
Occassion:
забава ,подароци,anversary
Тип На Објект:
Headwear
Животна средина:
доведе слободни
прилагодено дизајн:
на располагање

Избор на купувачот