.

.

20PCS уникатен сребрен финиш 2.0 cm обичен Метал Коса Ноктот hairgrips на олово слободни и nickle слободни квалитет

20PCS уникатен сребрен финиш 2.0 cm обичен Метал Коса Ноктот hairgrips на олово слободни и nickle слободни квалитет

DEN 623.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 см златна заврши пеперутка стилови обичен метал коса ноктот на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 7. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети.00/многу повеќе од 30 многу pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Зделка за Рефус уникатен 1. време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост.24 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за рефус уникатен мини црн filigree пеперутка обичен метал коса ноктот на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 8.5 цм редовна овална стилови обичен метал коса ноктот на сребро заврши во води слободна и nickle слободни квалитет US$ 8.82 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус 10.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.65/многу 21~30lots us$6. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.73/многу 11~20lots us$7.58 /многу
20 парчиња / многу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл.5 cm обичен метал коса ноктот на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 7.64 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус уникатен 1.
1)Материјал : железо,родиум позлата
2)Доведе слободни,nickle слободни
3)Тежина е за 3.81 g/еез 1~4lots us$12.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.01 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за Рефус уникатен сребрен финиш 1.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Губење На Канџи
Број На Модел На:
FS581-1363
Материјал:
Метал

Избор на купувачот