.

.

Децата Девојки Лента Биг Цвет Лак Hairbands Hairwear Tiaras Обрачот За Коса Девојки Главата Бендови Додатоци

Децата Девојки Лента Биг Цвет Лак Hairbands Hairwear Tiaras Обрачот За Коса Девојки Главата Бендови Додатоци

DEN 54.00 DEN 67.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Топло Совети :
1.Најмногу Време, Ние Ќе Ја Испрати На Најпопуларните Бои За Вас ,Ако Треба Да Се Избере Бои, Ве Молиме Да Ме Остави Порака Пред Да Се Одржи Редот.
2.Ве молиме да се Потсети Дека Поради Светлосни Ефекти, Следи е Brightness/Contrast Settings и слично,
Може да има и Некои Мали Разлики во Тон на Боја на Веб-сајтот е Фото и Вистинскиот Објект.
3.Ако ви Треба Добра Итно,ве Молиме Контактирајте со Нас да Изберете Брза Испорака Начин (Fed Ex,DHL,EMS)и да ја Плати
Повеќе Дополнителни Превозот Надомест .Меѓутоа, Ако Вашата Нарачка Количина е Повеќе Од 170 Бесплатен Превозот од Express.
4.Тоа обично Трае Околу 15~60 Дена За Испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail (5~15 Days од Express)
5.За Сите Наши Клиент Погодност,По Што го Наредил,Ние Може да Ви Обезбеди Слика Без жиг
Децата Девојки Лента Биг Цвет Лак Hairbands Hairwear Tiaras Обрачот За Коса Девојки Главата Бендови Додатоци

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
CNHB-1312241
Пол:
Девојки
Бренд Име:
IBOWS
боја:
12 бои
лак големина:
4.5 inch
Материјал:
grosgrain лента
Повод:
Секојдневниот Живот, Партија
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
моден стил:
Моден
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
превозот:
DHL,Fedex,од Страна на Воздух& Страна на Морето

Избор на купувачот