.

.

10 компјутери/многу, Polka точка Ткаенина Turban Со Лак, Заврзана Turban Headwraps, Симпатична Turban, Деца Turban шапка

10 компјутери/многу, Polka точка Ткаенина Turban Со Лак, Заврзана Turban Headwraps, Симпатична Turban, Деца Turban

DEN 825.00 DEN 1044.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


120 ДОЛАРИ или повеќе,ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.
EMS : 6-12 дена за да стигнат до вашата адреса .
Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Оставајќи вашата 5-ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Варијации на бои :
ние се обидуваме се потрудиме да се покаже материјал во боја која е што е можно поблиску до оригиналната. Шапка турнеја е околу 42 cm .
Многу ви благодариме за вашето купување!
.
Најмногу време 15-45 дена за да стигнат до вашата адреса,можеби некои дена, доколку доцнењето на Царинските или пост систем.
Ние ги користиме Aliexpress стојат превозот,e-Пакет испорака или Кина Пост воздух mail.
Иако ние се големо внимание за да се избегне нив,варијации на бои може да се случи некои пати.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации директно. Ве молиме да ни даде шанса да го поправат проблемот.
Пакетот вклучува : 10 компјутери . 120 ДОЛАРИ или повеќе, ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.
Врати се прифатени,но купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. DHL, FEDEX : 3-7 дена .
Враќање земјите и повратните информации :
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
ETALLEG
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Y0207
Тип:
Bandanas
Материјал:
Памук Мешавини
Одделот За Името:
Деца

Избор на купувачот