.

.

20pcs 25мм Прирачник капе Дрвени Копчиња за Scrapbooking Занает Шиење Scrapbooking XP0070

20pcs 25мм Прирачник капе Дрвени Копчиња за Scrapbooking Занает Шиење Scrapbooking XP0070

DEN 143.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.0393 инчен Колор Мешани Количество 20 PCs Дел Не.4 mm или 1mm = 0.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Купувачот Заштита
. За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата.
Состојба 100% Нов Материјал Дрво Големина
Прибл : 25мм,
Дупка големина : 2mm( 1/8")
1 инч = 25. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата.Ако статусот на вашата цел не се променила во "купувачот има платено цел" 5 дена откако сте платиле, ве молиме контактирајте со нас 6. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање. XP0070 Забелешка
Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Главните својства

боја:
1, 2, 3, 4, 5
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Sequins
Бренд Име:
ZXP&XJ
Број На Модел На:
0070
Големина:
25mm

Избор на купувачот