.

.

Areyourshop РКА Собранието Џек 8мм Калибар Аудио Родиум-позлатен Приклучок Адаптер Црвено Blk Висок Квалитет Џек Plug РКА Приклучок Конектор

Areyourshop РКА Собранието Џек 8мм Калибар Аудио Родиум-позлатен Приклучок Адаптер Црвено Blk Висок Квалитет

DEN 103.00 DEN 103.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Облик : Исто како и сликата се покаже
1. Тип : Plug РКА
2. За : Аудио Конектор
3. Конектор : Машки
4. Интерен Материјал : Бакар позлатени
5. Школка материјал : Родиум-обложено
6. Се приспособат на Кабел Жица Големина : 4 MM
7. Големината на порите : 8 MM
8. Конекција Технологија : Лемен
Ве молиме одберете количината сакате :
1 Pcs/4 Pcs Црвена
1 Pcs/4 Pcs Црна
2 парчиња(1 Pcs Црвена + 1 Pcs Црна)
8 Pcs(4 Pcs Црвена + 4 Pcs Црна)
(Имаме голем број на Акции.ако ви требаат повеќе. ве молиме контактирајте со нас.)

Главните својства

боја:
1PCS Црвена, 4PCS Црвена, 1PCS Црна, 4PCS Црна, 1PCS Црвено 1PCS Црна, 4PCS Црвено Црна 4PCS
Број На Модел На:
I002-A1002-Наместете
Обликот:
исто како и сликата се покаже
Тип:
РКА приклучок
За:
Аудио конектор
конектор:
Машки
Интерен Материјал:
Бакар позлатени
Големината На Порите :
8мм

Избор на купувачот