.

.

5pcs Лаптоп Плоча Заеднички Женски RJ45 Приклучок Конектор Со LED одговара за Леново B590 G480 E49 E49A E49L E49AL V480S Серија

5pcs Лаптоп Плоча Заеднички Женски RJ45 Приклучок Конектор Со LED одговара за Леново B590 G480 E49 E49A E49L

DEN 575.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.5pcs RJ45 Приклучок Со LED одговара за Леново B590 G480 E49 E49 A E49 L E49 AL V480 S Серија
До Продажба е 5pcs usb конектор
Состојба : Нова
Ова е, наместо на конектор, страни не crimping
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.

Главните својства

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
rj45 приклучок
is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
RJ45

Избор на купувачот