.

.

10pcs/многу Злато Позлатен 4MM Банана Приклучок Џек Терминал Банана Џек Штекер Обврзувачки Пост за Звучник Приклучок 5 Парови Црвена+Црна

10pcs/многу Злато Позлатен 4MM Банана Приклучок Џек Терминал Банана Џек Штекер Обврзувачки Пост за Звучник Приклучок

DEN 620.00 DEN 911.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


10pcs/многу Злато Позлатен 4 MM Банана Приклучок Терминал Обврзувачки Пост Банана Џек Приклучок за Звучник Приклучокот за Антена 5 Парови Црвена + Црна
Точка Име : Банана Обврзувачки Пост Терминал Конектори Позлата : Злато Позлатен Апликација : Аудио,Видео,Осветлување, итн. Нето Тежина : 12.0 g/еез Боја : Црвена,Црна Пакување : Висок Квалитет на ПП Торба Пакет се Вклучени : 10pcs Банана Обврзувачки Пост Терминал Конектори (5pcs Црвена+5pcs Црна) Кликнете на овој линк за 100pcs/многу : ************************************************************************************************* За следниве обврзувачки пост, pls кликнете на следната фотографија да се купи. Ви благодариме.
За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Главните својства

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
LRTW801098M
Име На Модел:
Банана Обврзувачки Пост Терминал
Банана Терминали:
банана приклучок обврзувачки пост
Примена:
Аудио,Видео итн.
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
позлата:
Злато Позлатен
Банана Џек Socket:
банана приклучок терминал
говорникот терминал:
Говорникот Обврзувачки Пост
боја:
Црвена или црна

Избор на купувачот