.

.

Говорникот банана приклучок ОБВРЗУВАЧКИ ПОСТ терминал конектори банана приклучок Двојна Женски Банана Приклучок за Звучник Засилувач 1pc

Говорникот банана приклучок ОБВРЗУВАЧКИ ПОСТ терминал конектори банана приклучок Двојна Женски Банана Приклучок

DEN 91.00 DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Конектор Терминал Обврзувачки Пост Најновите! Посебно! Понуда На Врвот! Продажба На Високо Qualtiy Црвено Црн Конектор За Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
Карактеристики Висок Квалитет 100% Сосема нов! Злато позлатен. Боја кодирани пластични изолација јакна, за полесно препознавање на Завртки за заклучување. Без Лемење
Бренд : R(БОГАТА ТЕХНИКА) Тежина : 21.2 г Пакување : (1) 1pc/многу (пп торба)
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Главните својства

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RTW841180M
Тип:
терминал
Интерфејс Тип:
Банана
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
машки да се женски
Тежина:
24g

Избор на купувачот