.

.

5 Сет 2 Pin 7282-7029-40 7283-7029-40 Машки И Женски Авто Водоотпорен Електрични Жици Се Подигнат Конектор Fuse Кутија

5 Сет 2 Pin 7282-7029-40 7283-7029-40 Машки И Женски Авто Водоотпорен Електрични Жици Се Подигнат Конектор Fuse

DEN 469.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 Pin 7282-7029-40 7283-7029-40 Машки И Женски Авто Водоотпорен Електрични Жици се Подигнат Конектор Fuse Кутија Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избира и да се купи. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Главните својства

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ70219y-2.2-11 DJ70219y-2.2-21
Примена:
Автомобилската
Број На Модел На:
7282-7029-40 7283-7029-40
Пол:
Машки и женски

Избор на купувачот