.

.

5pcs 120uF 100V Јапонија ELNA RJH Серија 12.5x25mm Висока Сигурност Ниска Отпорност 100V120uF Аудио Capacitor Браун Злато

5pcs 120uF 100V Јапонија ELNA RJH Серија 12.5x25mm Висока Сигурност Ниска Отпорност 100V120uF Аудио Capacitor

DEN 132.00 DEN 143.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети.
Предмети
Единици
Перформанси
Бренд
ELNA
Серија
RJH
Номинална Напон
V(DC)
100
Номинална Capacitance
u F
120
Температура
deg C
105
Големина(Дијаметар)
мм
12. Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Негативни повратни информации не реши ништо. International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Па се чувствуваат слободни да контакт со нас. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.5
Големина(Должина)
мм
25

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата . Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Вашето задоволство е многу важен за нас.

Главните својства

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
100V120uF
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
преку дупка
capacitance:
120UF
Номинална Напон:
100v
Температурата На Работа:
105
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Браун

Избор на купувачот