.

.

4pcs Колаче Машина Печат Мувла со Симпатична Бебе Стил Млеко Шише Бебе Количка Бисквит Декорација Алатки Торта Калапи D765

4pcs Колаче Машина Печат Мувла со Симпатична Бебе Стил Млеко Шише Бебе Количка Бисквит Декорација Алатки Торта

DEN 93.00 DEN 97.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.
4pcs Колаче Машина Печат Мувла со Симпатична Бебе Стил Млеко Шише Бебе Количка Бисквит Декорација Алатки Торта Калапи D765
Карактеристики на производот :
1 : 100% Храна-одделение пластика , ФДУ/LFGB, SGS стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис
Боја : испрати по случаен избор
Производ M odel
D765
Производ Големина
околу 5 cm
Производ тежина
72g
Производ Материјал
Храна-одделение пластика
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.

Главните својства

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Колаче Алатки Тип:
Колаче Притиска & Шлаг Поставува
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
D765
Тип:
Колаче Алатки

Избор на купувачот