.

.

Година Мода 15 Бои Зајакот Крзно Keychain Топката PomPom Мобилен Телефон За Во Автомобил Keychain Pendant Чанта Злато/Сребрена Метал Шарм Копче Прстен

Година Мода 15 Бои Зајакот Крзно Keychain Топката PomPom Мобилен Телефон За Во Автомобил Keychain Pendant

DEN 14.00 DEN 24.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Предмет : 15colors 8 CM топката rrabbit крзно топката keychain Бренд Име : рачно изработени Накит Име : Нов Подарок крзно топката копче синџир Материјал : Алуминиумски+Имитираат Зајакот Крзно Pendant Големина : Како Слика(Крзно Топка со Дијаметар : 8 CM) Одговара за : Млади и Зрелост Женски Посебно : рачно изработени / Комеморативна средба церемонија, Роденден, Туризам, Изложба итн

Главните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Материјал:
зајакот крзно
Број На Модел На:
A0110
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Функција:
Порака Потсетник
Метална боја:
Злато-боја

Избор на купувачот