.

.

Креативни Кристал Исклучителна Був Keychain Шарм Чанта Pendant Keyring Кристал Клуч На Носителот Торба Додаток На Вљубените Подарок R035

Креативни Кристал Исклучителна Був Keychain Шарм Чанта Pendant Keyring Кристал Клуч На Носителот Торба Додаток

DEN 157.00 DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant Големина : 5 * 3.2 cm Вкупна должина : 11.1 cm Тежина : 34.3 g

Главните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
R035
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
keychain
Функција:
keychain
is_customized:
Yes
Големина:
5*3.2 cm

Избор на купувачот