.

.

8PCS Штекер Битови Адаптер Поставите Хексадецимален Вежба Орев Возачот Моќ месо тело 1/4 3/8 1/2 Поврзување Род Главата Продолжување Вежба Битови Бар Клуч

8PCS Штекер Битови Адаптер Поставите Хексадецимален Вежба Орев Возачот Моќ месо тело 1/4 3/8 1/2 Поврзување Род

DEN 287.00 DEN 359.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нејт : Хексадецимален Вежба Орев Возачот Моќ Проширување Бар
Материјал : Хром vanadium челик CR-V
Хексадецимален месо тело се претвори плоштадот конектор
Хексагонална месо тело, Општи Спецификации работ 6.35 mm 1/4
Пак 1/2"( 12.5 mm) ,3/8" (10мм) ,1/4" (6.3 mm) конектор
Употреба : Погоден за шрафцигер рачка или електрични шрафцигер алатка (хексагонална дупка или три-вилицата чак) диск ракав да ја користите.
По инсталирање на оригиналниот хексагонална големина може да се префрли на плоштад главата големина,па се користи за да се инсталира на ракавот.
Спецификации :
1/4 * 1/4 * 50mm должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главата
3/8 * 1/4 * 50mm должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 9.53 mm плоштад главата
1/2 * 1/4 * 50mm должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 12.7 мм плоштад главата
1/4 * 1/4 * 65mm должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главата
3/8 * 1/4 * 65mm должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 9.53 mm плоштад главата
1/2 * 1/4 * 73mm должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 12.7 мм плоштад главата
1/4 * 1/4 * 25мм должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главата
1/4 * 1/4 * 30мм должина 1/4 " месо тело можат да се конвертираат во 6.35 mm плоштад главата
Пакет се вклучени :
8pcs Вежба Орев Возачот Моќ Проширување Бар

Главните својства

Бренд Име:
Деветтиот Светот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Вежба Орев Возачот Моќ Проширување Бар
Тип:
приклучок за клуч
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален
Големина:
Drill Nut Driver Power Extension Bar

Избор на купувачот