.

.

100pcs Продажба Прекрасен 7 Боја Пластични Ткаенина Клипови Стеги за Занает Шиење Quilting Обврзувачки Home Office Училиште Канцелариски

100pcs Продажба Прекрасен 7 Боја Пластични Ткаенина Клипови Стеги за Занает Шиење Quilting Обврзувачки Home Office

DEN 900.96

Износ
Во форма достапна за нарачката


5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.7 cm
Тежина : 450g (100pcs)
Може да се откажете : не се достапни
Пакување : 100pcs
Боја : бела жолто црвено виолетова зелена сина, розова
Ве молиме имајте во предвид : боја , случаен испорака ! Мешани бои
Да не ние ,ако сте во потрага на најдобар за свој e-commerce продавница од тука.
4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Водечките превозот време ќе 2-4 работни дена и производот ќе имате валидна следење на број,ако имате свој склопот на превозникот и пакет ве молиме да ги споделите со нас.
1 : Во Светот На Превозот.
1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.5 cm
Категорија : закачалка / clothespin
материјал : пластика
Предмет : Општо
Потекло : Кина Ningbo
Модел : 5.5 cm
Ширина : 1.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.
Сите производи се unbranded или со нашиот сопствен бренд.
4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.7 cm
Должина : 5.
Тест цел е добредојден.
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние секогаш се даде брз одговор услуга.
2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.

Главните својства

Бренд Име:
AliWuzn
Магнетно:
No
Број На Модел На:
5.5 cm*1.2 см*1.7 cm
Тип:
врзивно клип
Материјал:
Пластични
Име:
клипот
категорија:
закачалката / clothespin
Материјал:
Пластични
Опсегот:
Општи
Должина:
5.5cm
Ширина:
1.2cm
устата:
1.7 cm
боја:
транспарентен боја, сина, црвена, зелена, виолетова, жолта, розова
Пакување:
100pcs

Избор на купувачот