.

.

10pcs/пакет/многу Модни Симпатична Црна боја Срцето дизајн Специјален Подарок Дрвени Клип Мини Торба Хартија Клип дрвени штипки Студентите' DIY Алатки

10pcs/пакет/многу Модни Симпатична Црна боја Срцето дизајн Специјален Подарок Дрвени Клип Мини Торба Хартија

DEN 85.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Но ние ќе се обидеме да се изјасни како Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај данок!
2 : Feedback
1. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. За Платата 1. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Ве молиме да ја платите вашата нарачка веднаш по правењето на нарачката,ние ќе prapare вашата нарачка наскоро во рок од 24 часа,ве молиме да не грижете се.
Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај данок.
Материјал : Дрвени,безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Ви благодариме.
1 : Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. За Нас
Ние сме HY Глобалната Големо, Продавница,која се отвори 5 години во Aliexpress;
Во текот на годините посветени на развој и производство на различни канцелариски подароци
Компанијата w о добра верба менаџмент, професионална сила и квалитет на производи призната од страна на ind ustry;
Многу креативни предмети и надградба на нови предмети во секоја недела;
Ако имате било какви добри сугестии,ве молиме да ни кажете,ние ќе направите подобро за вас,ви благодариме.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.

Главните својства

Облик На Хартија Клип:
No
Број На Модел На:
J161212J
Магнетно:
No
Бренд Име:
leaffei
Материјал:
Дрвени
Тип:
Хартија Клип

Избор на купувачот