.

.

80PCS Случаен Мини Обоени Хартија Клип Канцеларијата за Задолжителни Резерви Метал Пластика 28mm Хартија Клипови Канцелариски Материјали

80PCS Случаен Мини Обоени Хартија Клип Канцеларијата за Задолжителни Резерви Метал Пластика 28mm Хартија Клипови

DEN 72.00 DEN 76.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 80 PCS Случаен Мини Обоени Хартија Клип Канцеларијата за Задолжителни Резерви Метал Пластика 28mm Хартија Клипови Канцелариски Материјали
Сосема Нов + Висок Квалитет !
Материјал : Метални+Пластика
Боја : Боја мешање
Големина : За 28mm X8mm
Пакување Листа : За 80 PCS Хартија Клипови (Околу 1 ~ 5 PCS грешка)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Главните својства

Бренд Име:
XueSheng
Број На Модел На:
Хартија Клип
Облик На Хартија Клип:
No
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
Хартија Клип
Name1:
метал хартија клипови
Name2:
Мемо Клип
name3:
Шарени Хартија Клипови

Избор на купувачот