.

.

Складирање Избрани Боја Пластични Име Ознака Значка Клип Носителот Keyring 45 Компјутери

Складирање Избрани Боја Пластични Име Ознака Значка Клип Носителот Keyring 45 Компјутери

DEN 506.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производ Име Ознака Значка Клип Носителот Материјал Пластика, Метал Боја Црвена, Зелена, Бела, Жолта, Сина Вкупната Големина на(Секој) 5 x 2.1 cm / 2" x 0.8"(L*W) Прстенот со Дијаметар од 1,5 см

Главните својства

Материјал:
Метал

Избор на купувачот