.

.

50pcs / многу , Симпатична Шарени Полжав Првенство Клипови , Новина Wineglass Етикета , Полжав Чај Торба Виси за Кригла Првенство

50pcs / многу , Симпатична Шарени Полжав Првенство Клипови , Новина Wineglass Етикета , Полжав Чај Торба Виси

DEN 840.00 DEN 932.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

50pcs по цел Материјал : Силикон 6 бои , ќе испрати мешана боја за секоја цел . Ако сакате специфична боја , ве молиме да ни кажете пред ставање на ред
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Главните својства

боја:
мешана боја
Магнетно:
No
Број На Модел На:
CL009
Бренд Име:
BLINGIRD
Материјал:
Силикони
Тип:
купот на клипот

Избор на купувачот