.

.

40 компјутери многу достав 8487 19mm 3/4 liras клип чанта dovetail клип хартија клип метал насмевка врзивно клип

40 компјутери многу достав 8487 19mm 3/4 liras клип чанта dovetail клип хартија клип метал насмевка врзивно клип

DEN 276.48

Износ
Во форма достапна за нарачката


Име : Насмевка Врзивно Клипови 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 1 кутија = 40 насмевка врзивно клипови Големина : 19mm - 3/4"
Бесплатен превозот
Топло прашува:ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена. Адреса не може да биде изменета по породувањето.

Главните својства

боја:
4 боја
Број На Модел На:
20160718
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
врзивно клип

Избор на купувачот