.

.

200 парчиња/многу 3.2 cm 9 Заби Коса Екстензии Tools / Перика Силикони Snap Клипови за Коса Екстензии/snap клипови 6 бои

200 парчиња/многу 3.2 cm 9 Заби Коса Екстензии Tools / Перика Силикони Snap Клипови за Коса Екстензии/snap клипови

DEN 1048.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

200 парчиња/многу 3.2 cm 9 Заби Коса Екстензии Tools / Перика Силикони Snap Клипови за Коса Екстензии/snap клипови 6 бои
Превозот Detailes :
Плаќање :
1. Ние го прифатат плаќање преку Paypal, Зачувам, Виза, Western Union и др.
2. Купувачот треба да се испрати плаќање, како е можно поскоро, а потоа можеме да го испрати предметот до вас во времето.
3.Вкупниот Износ Должи е последната Аукција Цена плус Превозот надомест.
4. Ве молиме бидете плаќања и обезбедување на нас со Проверена на превозот адреса, како е можно поскоро, со цел да се добијат брза услуга.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање.
Пакет :
За големи парчиња , користете картонска кутија.
За мали парчиња, употреба на жолта хартија торба.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и вашиот позитивни коментари за вашето купување искуство!
2. Вашата позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.
3. Ве молиме Не ни остави какви било негативни повратни информации. Ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние ќе направиме се што можеме за да им помогне .

Главните својства

боја:
Црна, Темно Кафена, Светло Кафена, Средни Браун, Сребро, Русокоса
Тип На Објект:
Клипови
Број На Модел На:
snap клипови
Големина:
3.2x1.7cm
Количина:
200pcs/многу
Материјал:
Метал
Име на производ:
боја:
Црно; D браун; М браун; L браун; Русокоса; Сребро.
Големина:
3.2x1.7cm(Length*Width)
Стил:
перика клипови
Функција:
Јас Совет клип со 9 заби
useage:
чипка перика додатоци
is_customized:
Yes

Избор на купувачот