.

.

6pcs Мали Димензии 38mm Печатени Метал Врзивно Клипови Хартија Клип Менгеме Канцеларија Училиште Задолжителни Резерви Боја Случаен избор

6pcs Мали Димензии 38mm Печатени Метал Врзивно Клипови Хартија Клип Менгеме Канцеларија Училиште Задолжителни

DEN 51.00 DEN 56.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[39723] Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Метал Тежина За : 18g/6 Pcs Боја Испрати Случајни Бои Големина 1.9 * 3.8 * 0.7 cm Пакување Листа : 6 * Clip No кутија Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[39912] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Главните својства

Материјал:
Метал
Тип:
менгеме
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
1-6

Избор на купувачот