.

.

10pcs/многу Шарени Мода Метал Издлабени надвор Врзивно Клип Хартија Клип Менгеме Клип Канцеларија Обврзувачки Канцелариски Училиште Алатки Papelaria

10pcs/многу Шарени Мода Метал Издлабени надвор Врзивно Клип Хартија Клип Менгеме Клип Канцеларија Обврзувачки

DEN 309.00 DEN 335.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


10 парчиња/Многу Шарени Метал Врзивно Клипови 19/32/51mm Белешки
Писмо Хартија Клип Канцелариски Материјали Обврзувачки Обезбедување клип Производ
Функција :
Материјал : Метал
Боја : случајни send.
Големина : 19mm (10pcs) : 19 X 40mm
32-милиметри (10pcs) : 32 X 56mm
51 мм (10pcs) : 51 X 96mm
100% сосема нов и висок квалитет
Овој Пакет Врзивно Клипови се идеални за чување на документи, сметки, писма организиран.
За Дома или Професионална Употреба
Идеален за чување на школската работа, канцелариски документи & записи организиран
Направени од Високо квалитетен Челик
Пакување :
1 сет врзивно clip (10pcs/многу)

Главните својства

Материјал:
Метал
Магнетно:
No
Тип:
врзивно клип
Број На Модел На:
WJ2-16

Избор на купувачот