.

.

10pcs/пакет Метал Животински Облик Хартија Клип Шупливи Надвор Мемо Клип Ознаки Декорација Канцелариски Канцелариски Материјали

10pcs/пакет Метал Животински Облик Хартија Клип Шупливи Надвор Мемо Клип Ознаки Декорација Канцелариски Канцелариски

DEN 65.00 DEN 82.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

За превозот 1. Ние го цениме можете да трпение да чекаат за пратката,и ние се Процени времето за испорака е 15-35 дена за повеќето земји (освен за Бразил) 3.ние зависи од вашето задоволство како нашата успешна,затоа,вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас. Се обрне внимание на оваа 1.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да оставите позитивен фидбек,и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и. Paymet и наплата 1. Ние ќе поднесе барање со превозот агент. Сите парцели ќе бидат испратени по вашата нарачка во рок од 4 дена , и тие ќе бидат сите следат.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа,откако е завршена,ние ќе ги испрати на парцела, како е можно поскоро.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или други, ве молиме dodn двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро,Молам немојте веднаш да поднесе спор, бидејќи ние сме пријателски! 4. По парцела испратени надвор, тоа ќе стане неконтролирано.Доколку во текот на 60 дена (од 90 дена за Бразил) вие не ја прими пратката, ние ќе издаде целосна наплата за вас.Ако купувате 100pcs,ве молиме контактирајте со нас за да го промените цена,имаме попуст до вас .Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор , тоа треба трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка.10pcs/пакет Метал Животински Облик Хартија Клип Шупливи Надвор Мемо Клип Ознаки Декорација Канцелариски Канцелариски Материјали Материјал : Метал Боја : Злато Димензии : 40-47mm Пакет : 10pcs/пакет Функција : Ознака , Хартија клип, подарок и др.

Главните својства

Број На Модел На:
/
Бренд Име:
DDAYUP
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
Хартија Клип

Избор на купувачот