.

.

KITEAL 2017 Прекрасна 925 печат сребро позлатен женски модни накит шупливи од цвет класични обетки за жените божиќ подарок

KITEAL 2017 Прекрасна 925 печат сребро позлатен женски модни накит шупливи од цвет класични обетки за жените

DEN 108.00 DEN 113.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме!
. За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме!
3).com (промена # да @)
__Skype : Qing_jewelry#163.com (промена # да @)
2).0 cm;материјал : бакар,сребро позлатен тежина : 4.
Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен Стил
Состојба : 100% Сосема Нов
Висок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјај
Без никел/ antiallergic
ГОЛЕМИНА : Големина на : E : 2. Ако сте задоволни со нашите производи,pls не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации. Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл.8 g
Сличен Накит
Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
Ако ви треба подарок кутија, Можете да платите за од
1).

Главните својства

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
E360
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E360
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
печат (не се материјал):
925

Избор на купувачот