.

.

1set За Canon PGI-520 CLI-521 PGI 520 CLI 521 кертриџ чип за Canon PIXMA MP980

1set За Canon PGI-520 CLI-521 PGI 520 CLI 521 кертриџ чип за Canon PIXMA MP980

DEN 296.00 DEN 321.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа не е прецизно мерење. Зошто тоа се случи?
Печатач само го проценува нивото на мастило во кертриџ. Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за опис цели. Сите CISS или refillable мастило кертриџ не треба да се инсталира на печатач за да се обиде чип работат или не, пред да се мастило рефил целосна ниво добро, чип може да се заклучи трајно ако кертриџ е празен.
Различни следи возачи ќе произведува малку различни бои и затоа боите на екранот на вашиот екран секогаш ќе биде малку поинаков од оние кои вашиот печатач за печатење. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики(производ серија, етикетата, пакувањето). Ова е многу важно!!! ^_^
П : Кога нов кертриџ е вметната, печатач понекогаш членки на нови касети да биде половина полна. Без претходна најава.
Кертриџ модел : за Canon PGI-520 CLI-521
Области на примена : Европа
Компатибилен печатач модел :
Она што ќе го примени?
1*PBK постојан чип
1*Б. Ве молиме да го пополните вашиот точни телефонски број за да се обезбеди навремена испорака на нарачката.
Новиот касети треба да биде целосна и треба да трае толку долго што е нормално. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Колку пати може да refillable кертриџ се полни?
Повеќето од касети, ако само во добра состојба (ако печати ја главата не се изгребани, затнат или бил остави да се исуши, чипс ок), може да се полни многу пати.

Главните својства

Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
YOTAT
Број На Модел На:
PGI-520 CLI-521

Избор на купувачот