.

.

5 Компјутери 92mm x 57mm Бела Рамка Јасно Пред Задната Канцеларија Работа Карта Носителот

5 Компјутери 92mm x 57mm Бела Рамка Јасно Пред Задната Канцеларија Работа Карта Носителот

DEN 458.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производ Работа Држачот на Главен Материјал Тешко Пластични Главната Боја Бела, Јасно Стил Вертикална Носителот Големина 10 x 7.5 cm / 3.9" x 3"( L*W ) Одговара Картичка Големина 9.2 x 5.7 cm / 3.6" x 2.2"( L*W )

Главните својства

Бренд Име:
oze19921102
Број На Модел На:
92mm x 57mm

Избор на купувачот