.

.

Моден Сребро Позлатен Долго Капка Обетки Кристал Shambhala топката обетки за жени

Моден Сребро Позлатен Долго Капка Обетки Кристал Shambhala топката обетки за жени

DEN 99.00 DEN 104.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било каков проблем или било какво Барање,ве молам контактирајте ме,ние се обидуваме да услуга за вас.Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
LS0580
Бренд Име:
GODISAGIRL
Пакет вклучувајќи:
1 Пар * Обетки

Избор на купувачот