.

.

24 Парови Евтини Зелена Кристал Shamballa Капка Сребро Обетки Позлатен За Божиќ Сегашноста Бесплатен Превозот

24 Парови Евтини Зелена Кристал Shamballa Капка Сребро Обетки Позлатен За Божиќ Сегашноста Бесплатен Превозот

DEN 449.00 DEN 561.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


24 Парови Евтини Зелена Кристал Shamballa Капка Сребро Обетки Позлатен За Божиќ Сегашноста Бесплатен Превозот
1). Големина : 10мм
2). Боја : зелена
3). Количина : 24 парови
4). Материјали : глина & кристал & сребрена позлатен
Имаме 24 различни бои, во сите. Можете да забелешка МЕШАНА БОЈА ако треба да се меша бојата.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
16040936
Големина:
10mm
боја:
Зелена
Количина:
24 парови
време на испорака:
3 дена
Материјал:
кристал, сребро позлатен
клучен збор :
Shamballa Обетки
is_customized:
Yes

Избор на купувачот