.

.

10 пара/многу Пердув Earing Долго Капка Обетки Златна Боја Кристал Голема Tassel Dangle Изјава Шарм Eardrop Жените Накит

10 пара/многу Пердув Earing Долго Капка Обетки Златна Боја Кристал Голема Tassel Dangle Изјава Шарм Eardrop Жените

DEN 284.00 DEN 378.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


10 пара/многу Пердув Earing Долго Капка Обетки Златна Боја Кристал Голема Tassel Dangle Изјава Шарм Eardrop Жените Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : за 8.1 CM Боја :
Злато Боја Количина : 10 пар

Главните својства

Метална боја:
микс
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Пердув
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
НЕМА.538
Бренд Име:
wj.јао
боја:
злато боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Избор на купувачот