.

.

ПРОДАЖБА! Вистински мал 6mm Бел Круг Природен Висок квалитет MoonStone монистра 2 dangle сребро S925 earring-ear324 трговија на Големо/мало

ПРОДАЖБА! Вистински мал 6mm Бел Круг Природен Висок квалитет MoonStone монистра 2 dangle сребро S925 earring-ear324

DEN 254.00 DEN 335.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА! Вистински мал 6mm Бела совршен Круг Природен Висок квалитет Moon Stone монистра 2" dangle сребро S925 earring-ear324
Опис :
Работи :
ПРОДАЖБА! Вистински мал 6mm Бела совршен Круг Природен Висок квалитет Moon Stone монистра 2" dangle сребро S925 earring-ear324 Должина / Дијаметар : 2 инчи / 6mm Облик/Боја : совршен круг / Природни Бел Метал : Кука е Stering Сребро S925,Синџир е позлатен сребрен S/N : ear324 Состојба : Сосема Нов,Никогаш не се Носат. Појавување на предмети
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само-маил до : ,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Бренд Име:
qingmos
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ear324
боја:
Бела
Должина:
околу 2
Големина:
6mm
Метал:
Сребро.
Главниот Камен:
MoonStone
Обетки Тип:
dangle обетки
Накит Главен Материјал:
MoonStone
Обликот:
Круг
Метал Печат:
925,Фунта

Избор на купувачот