.

.

WF92-50m 7inch LCD Цевка Инспекција камера за Канализација plumbers / Цевка видео Инспекција Змија Видео Камера Систем

WF92-50m 7inch LCD Цевка Инспекција камера за Канализација plumbers / Цевка видео Инспекција Змија Видео Камера

DEN 20534.00 DEN 22320.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
WF92-50 M Канализација Водоотпорен Видео Камерата
Следи Спецификација :
1. 7" Колор монитор
2. Следи Вкупно Пиксели : 800(H) X 480(V)
3. Следи Напојување : DC 12 V
4. На OSD Јазици : англиски (10 јазици достапни)
5. горе, долу, лево, десно прилагодливи
6. 16 : 9 сооднос екранот модел
7. Изградена во sunshade
8. Оперативен Температура : -20°C ~ -60°C
9. Преносни алуминиум случај
10. Батерија : 12 V 4000 MAh rechargable li–ion батерија,што се Користи за време : околу 6-8 часа
11. Полначот : Влез : AC90-240 V, излез : 12 V DC 1000 MA
DVR функција да се изгради-во мониторот,тоа е повеќе лесно да се работи, за снимање/играње назад
1. Складирање медиум : SD картичка (max 16 G,Еден 8 G мемориската картичка вклучува во пакет)
2. DVR Вкупно Пиксели : 720 X576p
3. филм формат : AV
Камерата спецификација :
1.камерата големина : 23mm x 180mm
2.Камерата случај материјал : не ' рѓосувачки челик 304
3. Камерата стакло материјал : Стакло Sapphir
4. сензор големина : 1/3 инчен CMOS
5.Вкупно Пиксели : 1000 TVL HD
6. погледнете агол : 120°
7. светлечка диода на камера : 12 PCS бели LED диоди
8. Led диоди прилагодливи
9. Посебни злато точка на допир конектор
10. Кабел должина од 50 метри
11. camerawork струја : 100 MA
12. камерата напојување : DC 12 V
13. водоотпорен : IP68
14. Работа температура : -20°C-60°C
Пакет Содржина : 1 x 1 x Следење 1 x Поврзување Линија 1 x 50m кабел 1 x Полнач 1 x 4000mah батеријата 1 x Завртка Возачот 1 x Носење

Главните својства

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
WF92-50m
Бренд Име:
POMIACAM
Жица Тип:
Тешко жица
кабел:
50M

Избор на купувачот