.

.

Бесплатен превозот !95%НОВИОТ Капак Собранието Единици Функција копчињата за Canon 60D Дигитални SLR Камера Поправка Дел

Бесплатен превозот !95%НОВИОТ Капак Собранието Единици Функција копчињата за Canon 60D Дигитални SLR Камера Поправка

DEN 1536.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно.Бесплатен превозот !95%НОВИОТ Капак Собранието Единици Функција копчињата за Canon 60 D Дигитални SLR Камера Поправка Дел
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот).

Главните својства

Компатибилен Бренд:
за CANON
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
маслиново лист
Број На Модел На:
за Canon 60D
Материјал:
Пластични
Атрибут:
95%нови

Избор на купувачот