.

.

Dslr фото Камера Рамо Вратот Рака За 5D Mark II 5d2

Dslr фото Камера Рамо Вратот Рака За 5D Mark II 5d2

DEN 176.00 DEN 191.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис :
Таписерии изработка, цврсти и издржливи. Направени од високо квалитетни материјали, исклучителна вез со "Може да&n", "E&S" и "ДИГИТАЛНАТА" логоа, компатибилен со сите E&S/Бунтовнички dslr фото
Спецификации :
Производ големина : 65cm-100cm(прилагодливи) x 3.8 cm x 0.25 cm (25.6 во 39.4 во x 1.5 во x 0.1 во)
Главните материјали : Најлон + Имитација на Кожа
Пакетот Вклучува :
1 * Камера Рамо, Рака 5 DII
1 * следење на број
Компатибилен :
Сите Бунтовнички dslr фото :
5 D Mark II

Главните својства

Бренд Име:
хари добро

Избор на купувачот