.

.

Природни labradorite топката кристал камен декорација топката 900g--1000g бесплатен превозот

Природни labradorite топката кристал камен декорација топката 900g--1000g бесплатен превозот

DEN 5279.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.детали за производот
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот
. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.7% Наплата
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука.

Главните својства

Тема:
самовила
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Медитеранот
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
природни кристал / половина гем
inlaying материјал:
не inlaying
Боја Класификација:
Армијата Зелената Боја
is_customized:
Yes

Избор на купувачот